Odsłony: 221

Specjalista / starszy specjalista ds. sieci wodociągowych

Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Region: podkarpackie

ZADANIA:

WYMAGANIA:

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

OFERUJEMY:

CV należy dostarczyć do dnia 22.06.2018 r.:

- osobiście do Biura EkoGłog Sp. z o.o., ul. Towarowa 4A pok. 6

W Cv proszę zamieścić zgodę nastepującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez EkoGłog Sp. z o.o. w Głogowie Małopolskim rekrutacji na stanowisko: Specjalista/Starszy specjalista ds. sieci wodociągowych. Zostałam/zostałem poinformowana/ny, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Data, czytelny podpis