Drukuj
Odsłony: 945
Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego

10 września br. z rybą i wędką na stawie Traczewskim od rana zmagało się 28 wędkarzy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Dyrektor Zarządu Okręgu PZW Rzeszów Pani Anna Maślanka, Prezesi Kół PZW z Rzeszowa – Pan Jan Sadło (Koło Nr 1), Pan Marek Cenar (Koło Nr 7), Pan Grzegorz Kłos (Koło Nr 4). Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego Pawła Baja trafił do Jakuba Kotuli, który zdobył I miejsce uzyskując 720 punktów. Drugie miejsce zajął Grzegorz Trzeciak, który zdobył 700 pkt., a trzecie Jerzy Depa (600 pkt.). Pod flagą Koła „Tratwa” nagrodzono także najstarszego oraz najmłodszego uczestnika zawodów, który startował w kategorii juniorów. Nagrody, puchary i statuetki w imieniu Burmistrza wręczył Prezes Koła „Tratwa” Zbigniew Grodecki.