Zapraszamy serdecznie do kibicowania!

Sportowe emocje czekają na fanów jeździectwa już w najbliższy weekend (16-18 września), bowiem na hipodromie Stadniny Leśna Wola odbędą się kolejne Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody.

Impreza rozpocznie się już w piątek o godzinie 10.00. Tradycyjnie podczas niedzielnych finałów od godziny 11 będzie czynna strefa zabaw dla dzieci, a wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w siodle zapraszamy na bezpłatne przejażdżki konne. Dodatkową atrakcją dla publiczności z pewnością będzie konkurs specjalny Jump & Drive, w którym jeźdźcy zmierzą się nie tylko z parkurem ale i torem przeszkód, który będą pokonywać tym razem Mercedesem.
Jednocześnie informujemy, że reprezentant Klubu Jeździeckiego „Leśna Wola” Głogów Małopolski Michał Kaźmierczak na koniu Que Pasa wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów w Skokach przez Przeszkody, które odbyły się w miniony weekend w ośrodku jeździeckim w Jakubowicach k. Wrocławia. Zwyciężył Kamil Grzelczyk (KJ Bogusławice) na Wibaro a brąz przypadł Michałowi Ziębickiemu z KJ „Szary” Michałowice. Gratulujemy.