fot. elewacja południowa po rozbudowie

Siatkówka plażowa dla kobiet, mecz old - boy i piknik żeglarski, to tylko trzy z kilku propozycji na nadchodzący weekend w naszej gminie.

Dla dzieci, które nie wyjechały na wakacje, przygotowano gry i zabawy rekreacyjno-sportowe, konkursy i animacje na piknikach rodzinnych, na które zapraszamy do Bud Głogowskich i Pogwizdowa Nowego. W ramach wydarzeń moc atrakcji: przejażdżki quadem, kucykiem, pokazy OSP, występy artystyczne, pokaz psów ratowniczych STORAT, strefa dziecka i wystawa prac Aktywnej Grupy Twórców.

Na stadionie KS „Victoria” w turnieju piłki nożnej o puchar burmistrza powalczą zawodnicy old-boy. Miłośnicy footballu będą mogli kibicować swoim drużynom od godziny 18.30.

„Plaża Open” to turniej siatkówki plażowej, który w tym roku odbędzie się dla trójek mieszanych. Zapraszamy do kibicowania uczestnikom tej edycji turnieju siatkarskiego już od godziny 13.00 na stadionie LKS „Głogovia”.

Nie zabraknie różnych niespodzianek i atrakcji podczas pikniku „Głogowska wioska żeglarska”.  W ramach programu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Głogów Małopolski, 22 lipca br. (niedziela) UKS "Żagielek" organizuje piknik żeglarski w Lipiu, podczas którego najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mogli poćwiczyć żeglowanie na łódkach.

Wstęp wolny. Szczegóły wydarzeń na plakatach. Zapraszamy.

plakat 1 plakat 4

plakat 2 plakat 3